TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Yazar Prof. Dr. Nevzat Tarhan memleketi Merzifon’da okurlarıyla buluştu…

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Psikiyatrist – Yazar Prof. Dr. Nevzat Tarhan, bu yıl 7’ncisi düzenlenen ve Karedeniz Bölgesini kapsayan Merzifon Kitap Fuarında okurları ile buluştu. İlk olarak “Değişen Dünyada Yaşam” başlıklı söyleşide Karadenizlilerle bir araya gelen Tarhan daha sonra kitaplarını okurları için imzaladı. Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı program boyunca Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı da yalnız bırakmadı. 

2-10 Mart tarihleri arasında Amasya’da düzenlenen 7’nci Merzifon Kitap Fuarı, 200 yayınevinin katılımıyla 250’nin üzerinde şair, yazar ve gazeteciyi Merzifon ve çevre şehirlerden okuyucularla buluşturdu. 

Karadeniz Bölgesini kapsayan Fuarda kitapseverlerle buluşan Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, ilk olarak Dilek Olgun moderatörlüğünde “Değişen Dünyada Yaşam” konulu söyleşi gerçekleştirdi. 

Tarhan bireyi ve toplumu ilgilendiren birçok konuya dikkat çekti…

Bireyi ve toplumu yakından ilgilendiren aile, gençlik, evlilik, değerler, psikiyatrik rahatsızlıklar ve eğitim…gibi birçok konuda önemli değerlendirmelerde bulunan Tarhan, okurlarının sorularını da cevapladı. 

Belediye Başkanı Alp Kargı da Tarhan’ı dinledi…

Tarhan’ı bizzat karşılayan Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, söyleşi ve kitap imzada da Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı yalnız bırakmadı.

Tarhan okurları için kitaplarını imzaladı…

İlgiliyle takip edilen söyleşinin ardından Karadenizli okurlar Tarhan’a kitaplarını imzalattı.
Okurlar, Tarhan ile sohbet etme ve fotoğraf çektirme fırsatı da yakaladılar.
 

Okunma : 639

ÜHA

 

Haberler

Foto Galeri