TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Üsküdar’dan sonra Ümraniye’de üst düzey buluşma…

Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesi yönetim kurulu üyeleri Üsküdar’dan sonra şimdi de Ümraniye’nin üst düzey yerel yöneticileriyle bir araya geldi. Aralarında AK Parti Milletvekillerinin yanı sıra ilçe kaymakamı, belediye başkanı ile üst düzey yerel yöneticileri, Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan önderliğinde gerçekleştirilen akşam yemeğinde bir araya geldi. Ümraniye Kaymakamlığına yeni atanan Abdulaziz Aydın’ın da bulunduğu ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen akşamda eğitim ve sağlıkta birlikte yürütülecek iş birlikleri de ele alındı.

Üsküdar’dan sonra Ümraniye’de üst düzey buluşma…

Üsküdar Üniversitesi NP Sağlık Yerleşkesinde düzenlenen üst düzey protokol yemeğine Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Ümraniye Kaymakamı Abdulaziz Aydın, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Üsküdar Üniversitesinden Mütevelli Heyet Başkanı Furkan Tarhan, Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Zelka, Tarhan Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi, Sağlık Kuruluşları Direktörü Fırat Tarhan, Rektör Yardımcılarından Prof. Dr. Sevil Atasoy, Prof. Dr. Hikmet Koçak, Tarhan Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi M. Vuslat Bekaroğlu’nun yanı sıra Ümraniye İlçe Müftüsü Muharrem Gül, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Sibel Şenocak, Ayşe Yanık ile Üsküdar Üniversitesi Genel Sekreteri Selçuk Uysaler, Genel Sekreter Yardımcısı Asil Barış Bağ, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Ayşe Öztürk, Özel Kalem Müdürü Naringül Aksu ile Kurumsal İletişim Daire Başkanı Tahsin Aksu da katılım sağladı.

Üsküdar’dan sonra Ümraniye’de üst düzey buluşma… 2

Gecede, 22, 23 ve 24’üncü dönem İstanbul AK Parti Milletvekili Halide İncekara ile 24,26, 27’ci dönem İstanbul AK Parti Milletvekili Osman Boyraz ve 27’inci Dönem İstanbul AK Parti Milletvekilleri Mustafa Ataş ile birlikte Mihrimah Belma Satır da bulundu. 

Canlı müzik dinletisinin de olduğu samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte üniversite ve kamu kurumları iş birliği ile beraber geliştirilecek proje konuları ele alındı.

Üsküdar’dan sonra Ümraniye’de üst düzey buluşma… 3

Ayrıca yemekte 24,26, 27’ci dönem İstanbul AK Parti Milletvekili Osman Boyraz, Şair Ali Akbaş’ın “Sirkeciden Tren Gider” şiirini seslendirdi. Boyraz’ın okuduğu şiir katılımcıların büyük beğenisi topladı.

Üsküdar’dan sonra Ümraniye’de üst düzey buluşma… 4

Üsküdar’dan sonra Ümraniye’de üst düzey buluşma… 5

Üsküdar’dan sonra Ümraniye’de üst düzey buluşma… 6

Yemek sonrası Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve Furkan Tarhan, davetlilere NP Sağlık yerleşkesini gezdirdi. Üsküdar üniversitenin öğrencilere sağladığı olanak ve imkanlara ilişkin bilgi verdi.

Program, toplu hatıra fotoğrafı çekimin ardından sona erdi.

Okunma : 1083

ÜHA

 

İlgili

23 Mayıs 2016
"Psikiyatrist" içerisinde
17 Şubat 2021
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri