TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Üsküdar Üniversitesinde Bayramlaşma Coşkusu…

Üsküdar Üniversitesinde Bayramlaşma Coşkusu…Üsküdar Üniversitesi ailesi, bayram geleneğini bozmadı. Akademik, idari personeller Kurban Bayramı heyecanını yine öncesinde yaşadı. Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın katılımıyla gerçekleştirilen törende aile üyeleri mesainin son gününde birbirleriyle bayramlaştı. 

Üsküdar Üniversitesi bayramlaşma geleneğini sürdürüyor.

Millî ve dinî duyguların, inanışların pekişmesi, taze ve canlı tutulması adına bayramların bilincinde olan Üsküdar Üniversitesi ailesi çalışanları yine bayram heyecanını bugünden yaşamaya başladı.

Bayram öncesinde Üsküdar Üniversitesi Senato Salonunda bayramlaşma töreni düzenlendi.

Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın katılımıyla gerçekleştirilen törene, akademik, idari personelin neredeyse tamamı katıldı. Aile üyeleri önce Prof. Dr. Nevzat Tarhan, ardından da birbirleriyle bayramlaştı.

Bayramlarda duygu paylaşımı olur. O nedenle bu dönemlerde sevgi dilinin kullanılması çok çok önemlidir diyen Tarhan, hediyeleşmek, takdir, onay ya da tebessüm dolu bir ifade ile sevgi dilini bu dönemlerde kullanmayı başarmak gerekir dedi. Bayramları duygusal ziyaret bayramı olarak görmeliyiz hatırlatmasında bulunan Tarhan şu değerlendirmelerde bulundu. “Bu dönemde sevgi cömerti olmalıyız her birimiz. Özellikle çocuklara ve gençlere bu değerleri vermeliyiz. Eğlenceler yerine kişiler aileleriyle mutlu olmaya gayret etmeli. Bu da bayramda beraber mutlu olma alışkanlığını getiriyor.”

Okunma : 3768

ÜHA

 

İlgili

14 Mart 2019
"Kişisel Haberler" içerisinde
21 Şubat 2019
"Kişisel Haberler" içerisinde
15 Ekim 2020
"Psikiyatrist" içerisinde

Haberler

Foto Galeri