TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Üsküdar Üniversitesi ve Tuzla Belediyesi çocuklar için bir arada

Üsküdar Üniversitesi ve Tuzla Belediyesi çocuklar için bir arada

 “Haklarını Bilen Çocuklarla Güçlü Geleceğe Elele” projesi İş birliği protokolü Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı tarafından imzalandı.

Tuzla Belediyesinde gerçekleşen programa Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Zelka, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Sırrı Akbaba, Rektör Danışmanı Doç Dr. İsmail Barış, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haydar Sur, Strateji Geliştirme Direktörü Ayşe Kartal katıldı.

“Haklarını Bilen Çocuklarla Güçlü Geleceğe Elele” projesi kapsamında 0-6 yaş arası çocuk ve gençleri koruma amaçlı koruyucu ruh sağlığı, iyilik hali ve pozitif psikolojik sağlamlaştırma çalışmaları gerçekleştirilecek.

Üsküdar Üniversitesi ve Tuzla Belediyesi çocuklar için bir arada 2

Aynı zamanda çocuklarla ilgili olumsuz uygulamaların önlenmesi, onların yeniden topluma kazandırılmaları, sosyal rehabilitasyonlarının tamamlanması sürecinde desteklenmesi amacı ile hayata geçirilen projede Üsküdar Üniversitesi ve Tuzla Belediyesi birlikte çalışacak.

Öğrenci, öğretmen, yönetici, veli ve paydaşlara yönelik tertip edilecek eğitici ve öğretici seminer, panel ve konferanslar için akademik personel temini konusunda destek verilmesi hedeflenen proje ile bilimsel sosyal çalışmaların hayata geçirilmesini hedefleniyor.

Protokol imza töreninin ardından toplu fotoğraf çekimi ile program sona erdi.

Üsküdar Üniversitesi ve Tuzla Belediyesi çocuklar için bir arada 3

Okunma : 3132

ÜHA

 

İlgili

28 Şubat 2021
"Kişisel Haberler" içerisinde
02 Mart 2023
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri