TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Almanya G20 Zirvesinde

Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Almanya G20 Zirvesinde

Beyin haritalama ve tedavileri alanında dünya çapında çalışmaları yakından takip eden Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi bu kapsamda 5 Temmuz’da Almanya’nın Hamburg şehrinde gerçekleştirilecek SBMT G20 uydu sempozyumuna katılacak. Sempozyumda Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Doç. Dr. Barış Metin ve Öğr. Gör. Serdar Karagöz konuşmacı olarak katılacak.


İki yıl önce ABD Başkanı Barack Obama’nın 2013 yılında başlattığı Brain İnitiative (Beyin İnisiyatifi) Projesi’nde Türkiye’yi temsil eden ve bu kapsamda Türkiye’de G20 Dünya Beyin Haritalaması ve Tedavileri Bilimsel Zirvesi’ni gerçekleştiren Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin
Hastanesi SBMT G20 Zirvesi için Almanya’ya gidiyor.

Beyin haritalama ve tedavileri alanında öte yandan Tedavisel Beyin Haritalaması Derneği olarak da çalışmalarını sürdüren Üsküdar Üniversitesi 5 Temmuz’da Almanya’nın Hamburg şehrinde Empire Riverside Hotel’de gerçekleştirilecek SBMT G20 zirvesine katılıyor.

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan “Psikiyatrik Nörobilimin Geleceği”, öğretim üyesi Doç. Dr. Barış Metin “Brainpark”, NPİSTANBUL Beyin Hastanesi İnsan Kaynakları Direktörü, Öğr. Gör. Serdar Karagöz “BrainHospital” başlıklarında sempozyumda birer konuşma yapacak.

Okunma : 4171

ÜHA

 

İlgili

12 Temmuz 2019
"Kitaplar" içerisinde
14 Mart 2019
"Kişisel Haberler" içerisinde
02 Ekim 2018
"Psikiyatrist" içerisinde

Haberler

Foto Galeri