TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Üsküdar Üniversitesi Senatosundan Darbe Girişimine Kınama!

Üsküdar Üniversitesi Senatosundan Darbe Girişimine Kınama!Üsküdar Üniversitesi senatosu aldığı kararla 15 Temmuz Askeri Darbe Girişimini kınadı. İhanet odaklarının, Cumhuriyetimize, Demokrasimize ve tüm milletimize karşı Cumhuriyet tarihimizin en menfur saldırılarından birini yapmışlardır denilen açıklamada, “Üsküdar üniversitesi olarak alçak ve kalleşçe gerçekleştirilen bu menfur eylemi şiddetle lanetliyor, bu eyleme içeriden ve dışarıdan katılarak destek olanların Türk yargısı önünde hesap vereceklerine ve hak ettikleri en ağır cezaya çarptırılacaklarına inanıyoruz.” Denildi.

Üsküdar Üniversitesi’nin Senato Kararı:

KAMUOYUNA DUYURU

Devletin çeşitli kurumlarına sızmış ihanet odaklarının mensupları 15.07.2016 tarihinde Milli İradeye, Cumhuriyetimize, Demokrasimize ve tüm milletimize karşı Cumhuriyet tarihimizin en menfur saldırılarından birini yapmışlardır.

Vatanın birlik, dirlik ve bütünlüğüne karşı yapılmış olan bu alçak taarruzu milletimizin vakur, kararlı tutumu ve bu hain kalkışmaya karşı duran aklıselim sahibi, dürüst, vatansever, milli iradeye saygılı askerlerimiz ve güvenlik güçlerimizin dirayet ve inançlı direnci akamete uğratmıştır.

Üsküdar üniversitesi olarak alçak ve kalleşçe gerçekleştirilen bu menfur eylemi şiddetle lanetliyor, bu eyleme içeriden ve dışarıdan katılarak destek olanların Türk yargısı önünde hesap vereceklerine ve hak ettikleri en ağır cezaya çarptırılacaklarına inanıyoruz.

Bu haince saldırıları önlemek için uçağa, tanka, topa ve tüfeğe karşı ülkenin bütünlüğü ve bekası için göğsünü cesaretle siper eden aziz milletimize ve kahraman güvenlik güçlerimize en kalbi minnet ve şükranlarımızı sunar, aziz şehitlerimize Allahtan rahmet, gazilerimize acil şifalar dileriz.

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ SENATOSU

 

Okunma : 4089

ÜHA

 

İlgili

10 Nisan 2019
"Kitaplar" içerisinde
13 Mayıs 2019
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri