TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Üsküdar Üniversitesi Hindistan’da!

Üsküdar Üniversitesi Hindistan’da!Dünyada beyin alanındaki çalışmalar ve gelişmelerin geldiği son nokta Hindistan’da alanında önemli isimlerin katılımı ile masaya yatırılıyor. Türkiye’den Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesinin, Prof. Dr. Nevzat önderliğinde katıldığı “One Day International Seminar” programında beyin alanındaki gelişmeler her yönüyle irdelenecek.

Türkiye’nin Beyin Üssü olarak tanınan aynı zamanda davranış bilimleri ve sağlık alanında tematik eğitim modelinin yanında Avrupanın 2’inci NPİSTANBUL Beyin Hastanesi uygulama ortağına sahip Üsküdar Üniversitesi şimdi de Hindistan’a gidiyor.

14 Temmuzda Hindistan’ın Kozhikode şehrinde gerçekleşecek “One Day International Seminar” seminerine dünyanın birçok bölgesinden nörobilim, psikiyatri, psikoloji ve bilişsel bilimin önde gelen isimleri katılacak.

Uluslararası seminerde dünyadaki beyin çalışmaları, gelişmeleri ve beklentileri ele alınacak.

Jamia Markaz Üniversitesinde düzenlenecek seminere Türkiye’den Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi de katılacak.

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Zelka ve Üsküdar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Türker Tekin Ergüzel seminerde Türkiye’deki çalışmalarla ilgili bilgiler verecek. 

Okunma : 2007

ÜHA

 

İlgili

25 Mart 2021
"Kişisel Haberler" içerisinde
12 Mart 2020
"Psikiyatrist" içerisinde

Haberler

Foto Galeri