TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Semih Durmuş’tan Üsküdar’a Ziyaret

Göreve yeni gelen Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Semih Durmuş, Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nazife Güngör’ü makamında ziyaret etti. Değerler Eğitiminin Mutluluk Bilimi kapsamında profesyonel verilmesi konusunun da ele alındığı nezaket ziyaretinde Durmuş, Üsküdar Üniversitenin çalışmalarını yakından takip ettiklerini söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Aydın'ın Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanmasından sonra boşalan Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğuna Semih Durmuş getirildi. 

Durmuş, Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı ve Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nazife Güngör’ü ziyaret etti.
Senato Toplantı Salonunda gerçekleştirilen ziyarete Genel Sekreter Selçuk Uysaler, Genel Sekreter Yardımcısı Ayşe Öztürk ve Kurumsal İletişim Daire Başkanı Tahsin Aksu da katılım sağladı.

Değerler Eğitiminin Mutluluk Bilimi kapsamı içerisinde profesyonel verilmesi konusunun da ele alındığı nezaket ziyaretinde yeni dönemde eğitimde iş birliğinin geliştirilerek devam ettirilmesi üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu.

Semih Durmuş kimdir?

1972 yılında Trabzon ili Şalpazarı ilçesinde doğdu.  İlk ve Orta öğrenimini Trabzon’da, Yüksek öğrenimini ise Malatya İnönü Üniversitesinde (1994) tamamladıktan sonra İstanbul Sebahattin Zaim Üniversitesinde (2019) Eğitim Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı. 

1994 yılında Ordu-Kabataş’ta öğretmenlik görevine başladı. 2001 yılında İstanbul ili Beykoz ilçesine öğretmen olarak atandıktan sonra sırasıyla Üsküdar ve Ümraniye ilçelerinde öğretmenlik ve yöneticilik yaptı. Kısa bir dönem Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde şube müdürü olarak görev yaptıktan sonra Üsküdar Hafize Özal Ortaokulu Müdürü iken 13/07/2023 tarihinde Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Birçok sivil toplum kuruluşunda görev aldı. 

Evli ve 3 kız babasıdır.
 

Okunma : 490

ÜHA

 

Haberler

Foto Galeri