TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Üsküdar akademisyenlerinden TÜYAP çıkarması

Üsküdar akademisyenlerinden TÜYAP çıkarması

Üsküdar Üniversitesi akademisyenleri bu yıl 38’incisi gerçekleştirilen TÜYAP Uluslararası Kitap Fuarında okurları ile bir araya geldi. Söyleşi ve kitap imza programlarının gerçekleştiği fuar bu yıl da binlerce kitapseveri ağırladı. Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan “Duygusal Boşluk”, Prof. Dr. Sevil Atasoy “Çürük Elmalar ve Masum Mahkumlar”, Prof. Dr. Sinan Canan’ın “Keşfeden Beynim” konulu söyleşileri de ilgiyle dinlendi. Üsküdarlı yazarlar, söyleşinin ardından okurlarına kitaplarını imzaladı.

02-10 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen, yurt içi ve yurt dışından 800’ün üzerinde yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katıldığı 38’inci Uluslararası TÜYAP Kitap Fuarı birçok yazarı da misafir etti. Ana teması “Edebiyatımızda Elli Kuşağı” olan fuara Üsküdar Üniversitesi akademisyenleri de katılım sağladı.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a yoğun ilgi

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan “Duygusal Boşluk”  konulu söyleşi gerçekleştirdi. Katılımcılar söyleşiye yoğun ilgi gösterdi.
Tarhan söyleşi sonrasında TİMAŞ Yayınları standında okurlarına kitaplarını imzaladı. Tarhan’a yoğun ilgi gösteren okurlar, Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile fotoğraf da çektirdi.

Üsküdar akademisyenlerinden TÜYAP çıkarması 2

Prof. Dr. Sevil Atasoy kitaplarını imzaladı

Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sevil Atasoy tarafından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen “Çürük Elmalar ve Masum Mahkûmlar”  söyleşisi yoğun ilgi gördü.
Son kitabının ismiyle gerçekleştirilen söyleşi ardından Prof. Dr. Sevil Atasoy okurlarının kitaplarını imzaladı.
Atasoy için de uzun kuyruklar oluştu.

Üsküdar akademisyenlerinden TÜYAP çıkarması 3

Prof. Dr. Tayfun Uzbay okurları ile buluştu

Üsküdar Üniversitesi Rektör Danışmanı Prof. Dr. Tayfun Uzbay da okurlarının kitaplarını imzalayıp, sorularını yanıtladı. Destek yayınlarında okurlarıyla buluşuna Uzbay, okurları ile fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Üsküdar akademisyenlerinden TÜYAP çıkarması 4

Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan’a yoğun ilgi

Kitap fuarında okurlarıyla bir araya gelen diğer Üsküdar Üniversitesi akademisyenlerinden biri de Rektör Danışmanı Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan oldu. Arıboğan, İnkılap Kitapevi standında okurlarıyla bir araya geldi. Okurları ile sohbet etmeyi ihmal etmeyen Arıboğan, okurlarının kitaplarını imzalayıp onlarla fotoğraf çektirdi.

Üsküdar akademisyenlerinden TÜYAP çıkarması 5

Cemalnur Sargut okurları ile bir araya geldi

Üsküdar Üniversitesi Rektör Danışmanı Cemalnur Sargut da Nefes Yayınları standında okurları ile bir araya geldi. Okurlarının kitaplarını imzalayıp, sorularını yanıtlayan Sargut, okurları ile bol bol fotoğraf çektirdi. Fuarda Sargut’a da ilgi oldukça yoğundu.

Üsküdar akademisyenlerinden TÜYAP çıkarması 6

Prof. Dr. Sultan Tarlacı okurları ile buluştu

Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi, NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Sultan Tarlacı da TÜYAP Uluslararası Kitap Fuarında okurları ile bir araya gelen isimlerden oldu.  Okurlarının kitaplarını imzalayan Tarlacıyla okurları fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Üsküdar akademisyenlerinden TÜYAP çıkarması 7

Prof. Dr. Sinan Canan da okurlarıyla söyleşti 

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sinan Canan, “Keşfeden Beynim” konulu söyleşinin ardandan, okurlarının kitaplarını imzalayarak, okurları ile fotoğraf çektirdi.

Üsküdar akademisyenlerinden TÜYAP çıkarması 8

Uğur Canbolat okurları ile sohbet etti

Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Polikliniği İdari Direktör Vekili Yazar Uğur Canbolat da okurları ile TÜYAP Uluslararası Kitap Fuarında bir araya geldi.
Okurları ile sohbet eden Canbolat, okurlarının kitaplarını imzalayarak onlarla fotoğrafta çektirdi.

Okunma : 2807

ÜHA

 

İlgili

21 Mayıs 2019
"Psikiyatrist" içerisinde
07 Nisan 2023
"Kişisel Haberler" içerisinde
23 Ocak 2023
"Kitaplar" içerisinde

Haberler

Foto Galeri