TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Tarhan’dan 100 Bin YOUTUBE abonesine özel teşekkür videosu…

KitKitapları, konferansları, seminerleri ve katıldığı birçok radyo-tv yayınlarıyla Türkiye’nin hatta uluslararası arenanın da ilgiyle takip ettiği isim Prof. Dr. Nevzat Tarhan, çok kısa süre içerisinde 100 bin YOUTUBE abonesine ulaştı. Koruyu Ruh Sağlığı anlayışıyla yaşama dair birçok içeriğin takipçilerine sunulduğu kanala ise ilgi her geçen gün artıyor. Tarhan 100 bin abonesi için özel bir mesaj yayımladı.

Tarhan’dan 100 Bin YOUTUBE abonesine özel teşekkür videosu…

Kitapları, konferansları, seminerleri ve katıldığı birçok radyo-tv yayınlarıyla Türkiye’nin hatta uluslararası arenada ilgiyle takip edilen Prof. Dr. Nevzat Tarhan, çok kısa süre içerisinde 100 bin YOUTUBE abonesine ulaştı. Koruyu Ruh Sağlığı anlayışıyla yaşama dair birçok içeriğin takipçilerine sunulduğu kanala ise ilgi her geçen gün artıyor. Tarhan 100 bin abonesi için özel bir mesaj yayımladı.

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü, Psikiyatrist, Yazar Prof. Dr. Nevzat Tarhan yayımladığı özel videosunda şu ifadelere yer verdi?

Mutluluk Bilimi, Pozitif Psikoloji ve Psikolojik Sağlamlık kavramlarını yaşamımıza çok daha fazla dahil edelim…

“Bugüne kadar gerek yazdığım kitaplar, gerek katıldığım konferans, seminer ve televizyon programlarında önceliğim hep koruyucu ruh sağlığı oldu…

Bu alanda yapılacak bir yatırımın ancak; toplum ruh sağlığı düzeyinin artmasına, refah seviyesinin yükselmesine katkı sunacağına inandım. 

Geldiğimiz nokta ise doğru yolda olduğumuzu bize gösterdi.

Zor zamanlardan geçtiğimiz bugünlerde ‘Mutluluk Bilimi, Pozitif Psikoloji ve Psikolojik Sağlamlık’ kavramlarını yaşamımıza çok daha fazla dahil edelim.

Bu hassasiyetle oluşturduğumuz ve 100 bin aboneye ulaşan YOUTUBE kanalımıza gösterdiğiniz ilgi için minnettarım.

Kalın sağlıcakla…”

YOUTUBE VİDEOSU İÇİN:

Okunma : 1112

ÜHA

 

Haberler

Foto Galeri