TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Tarhan TÜYAP Kitap Fuarı'nda okurlarıyla buluşuyor...

N.T._7Bugüne kadar önemli konularda yazan, koruyucu ruh sağlığına kafa yoran, yazdığı her kitabıyla takdir toplayan Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, 24 Kasım Cumartesi günü 31’inci TÜYAP Kitap Fuarında okurlarıyla buluşuyor. Tarhan, çıktığı günden buyana çok satanlar listesinin ilk sıralarında olan “Mesnevi Terapi” kitabını imzalayacak, okurlarıyla sohbet de edecek.

Gerek kaleme aldığı kitapları, katıldığı televizyon programları gerek ise yaptığı çalışmalarıyla toplumun ruh sağlığı seviyesini yükseltmeyi amaçlayan, topluma koruyucu ruh sağlığı hizmeti sunan Prof. Dr. Nevzat Tarhan, toplumsal, siyasal, psikoloji alanındaki kitaplarıyla da okurların takdirini topluyor.

Fırsat buldukça okurlarıyla bir araya gelmeye çalışan Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, 24 Kasım Cumartesi günü, bu yıl 31’incisi düzenlenen TÜYAP Kitap Fuarında kitaplarını imzalayacak.

Bu günlerde önümüzdeki günlerde çıkacak olan “Pozitif Psikoloji” kitabının hazırlıklarını yapan Tarhan, kaleme aldığı kitaplarını okuyucularına imzalayacak.

Tarhan aynı gün iki farklı yayınevinin standında okurlarıyla bir araya gelecek.

Saat 17:00-18:00 TİMAŞ Yayınları

Saat 18:30-19:30 NESİL Yayınları

Şaban Özdemir (NPGRUP)

Okunma : 2923

 

İlgili

08 Mayıs 2012
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri