TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Tarhan “Medresetüzzehra” sempozyumuna katılıyor

404_112-14 Ekim tarihleri arasında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi önemli bir sempozyuma ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Bediüzzaman Said Nursi’nin hayata geçirmek istediği Medresetüzzehra sempozyumları devam ediyor.Said Nursi'nin eğitim modeli düzenlenen sempozyumda ele alınacak. Yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda akademisyenin katılımıyla gerçekleştirilecek sempozyuma Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan da konuşmacı olarak katılıyor.

P1150802              Prof. Dr. Nevzat Tarhan

Van Valiliği öncülüğünde Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlüğü, Risale Akademi ve Akademik Araştırmalar Vakfı’nın katkısıyla “Medre­setüzzehra Sempozyumu” düzenliyor. Said Nursi'nin Eğitim Felsefesi'nin ele alınacağı program 12-14 Ekim tarihleri arasında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde düzenlenecek.

Açılışını Başbakan Yardım­cısı Bülent Arınç ve AK Parti sözcüsü Hüseyin Çelik'in yapması planlanan sem­pozyuma yurtiçi ve yurt dışından da önemli akademisyenleri katılması bekleniyor. Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Prof. Dr. Mümtazer Türküne, Prof. Dr. Mazhar Dağlı, Prof. Dr. Ekrem Manisalı, Prof. Dr. Gürbüz Aksoy, Prof. Dr. Peyami Battal da sempozyuma katılacak isimler arasında.

Şaban Özdemir (NPGRUP)

 

Okunma : 4497

 

İlgili

16 Aralık 2011
"Kişisel Haberler" içerisinde
16 Aralık 2013
"Kişisel Haberler" içerisinde
07 Eylül 2012
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri