TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Tarhan: "Gülen, Kuran'ı Kerim'in DNA'sı ile oynuyor"

Tarhan: Uzmanlar, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) insanları dünya ve ahiret kazancı ile kandırdığını, ağlarına düşürdüklerinin de zihinlerini formatladığını belirtti. Bu bağlamda Prof. Dr. Nevzat Tarhan Anadolu Ajansı’na çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

"Gülen, Kuran'ı Kerim'in DNA'sı ile oynuyor"

Üsküdar Üniversitesi Rektörü psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Gülen'in kendisini Hazreti Muhammed'den daha üstün gördüğünü ve kendisine bir temsil sıfatı verdiğini ifade ederek "Evren ve Allah arasındaki temsil eden kişi sıfatı veriyor. Böyle durumlarda birisi karşımıza geldiği zaman hasta mı değil mi anlayabilmek için mutlaka muayene etmek gerekiyor." dedi.

Tarhan, "Bir insana aynı bilgiyi defalarca tekrar ederseniz o kişi ona inanmaya başlar. Ona inananlar Allah'a değil kendisine, onun egosuna tapıyor. Kur-an'ı Kerim'in DNA'sı ile oynuyor. Kendisini artık kutsallaştırmaya çalışıyor. Takipçilerinin bunu görmesi gerekiyor ve hatadan dönmeleri açısından. Bu kişinin hipnotize etme yeteneği de çok yüksek. Toplu hipnoz yapıyor." değerlendirmesinde bulundu.

A.A./ ANKARA - Yeşim Sert Karaaslan - Duygu Yener


Okunma : 12117

 

Haberler

Foto Galeri