TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Tarhan yine okurlarıyla buluştu...

[caption id="attachment_32290" align="alignleft" width="300"]SONY DSC Prof. Dr. Nevzat Tarhan Beyazıt Kitap Fuarı[/caption]

Prof. Dr. Nevzat Tarhan bu yıl 31’incisi düzenlenen Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı’nda ikinci kez okurlarıyla buluştu. Timaş Yayınlarının imza gününün ardından Nesil Yayınları’nın standında okurlarıyla bir araya gelen Tarhan’a ilgi yine yoğundu. Kitaplarını imzalayan Tarhan, okurlarıyla uzun uzun sohbet etti.

Ramazan geleneği olarak tam 31 yıldır sürdürüle gelen Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı bu yıl da Beyazıt Meydanı’nda okurları misafir ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ'nin katkılarıyla gerçekleştirilen fuara her gün binlerce okur geliyor. Yayınevleri düzenledikleri imza günleriyle de hemen her gün birkaç yazarı okuyucusuyla buluşturuyor.

SONY DSC      Prof. Dr. Nevzat Tarhan

Bu kapsamda Prof. Dr. Nevzat Tarhan bir hafta içinde ikinci kez okurlarıyla bir araya geldi. Toplumsal, bilimsel, siyasal ve psikoloji alanlarında bugüne kadar onlarca kitaba imza atan Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a ilgi ise yine yoğundu. Bu kez Nesil Yayınları standında okurlarıyla buluşan Tarhan okuruyla uzun uzun sohbet etti.

İmza gününde alışıldık görüntüler yaşandı. Uzun uzun kuyruklar oluştu, kimi kendine kimi de sevdiklerine kitap imzalatabilmek için birbiriyle yarıştı.

Haber-Fotoğraf

Şaban Özdemir (NPGRUP)

Okunma : 4371

 

İlgili

26 Mart 2012
"Kişisel Haberler" içerisinde
25 Haziran 2012
"Kişisel Haberler" içerisinde
14 Kasım 2011
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri