TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Rektör Tarhan Evlilik Okulu'nda...

Rektör Tarhan her hafta AKRA FM’de evlilik okulu programıyla toplumun ruh sağlığı seviyesini yükseltiyor.


Koruyucu ruh sağlığı alanında toplumun bilincini artırmada önemli çalışmalara imza atan Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, çalışmalarını her yönüyle sürdürüyor. Televizyon programları, konferanslar ve kaleme aldığı kitaplarının yanı sıra Tarhan, katıldığı radyo programlarıyla da toplumsal bilinci, farkındalığı artırıyor.

vlcsnap-2011-11-18-17h46m10s100

Evlilik, ömürlük bir yolculuktur bu uzun yolculukta, tatmin edilemeyecek kadar güzel anlar da yaşanır, hesaba katılmayan sorunlar da baş gösterir diyor Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan. Önemli olanın bir kere yola çıktıktan sonra, onu keyifle sürdürebilmek; duyguyla mantığı, aşkla arkadaşlığı dengede tutabilmektir hatırlatmasında bulunuyor çiftlere Rektör Tarhan.

Ruh sağlığı konusunda toplumu her mecrada bilgilendirmeyi, ruh sağlığı seviyesini artırmayı hedefleyen Prof. Dr. Nevzat Tarhan bu alandaki çalışmalarını Radyo programlarıyla da sürdürüyor.

Eşler arası sağlıklı iletişim, ergenlik sorunları, bireysel gelişim, kadın ve erkeğin psikolojik ihtiyaçları…vs. birçok konu Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın katılımıyla AKRA FM’de her hafta “Evlilik Okulu” programında ele alınıyor.

Ailecek dinlenebilecek program her Cumartesi ve Pazar günleri saat 11.00′de Akra FM”de. Mutlu bir yuva için “Evlilik Okulu” programı buluşalım. Evlilik Okulu, ailenizin mutluluk rehberi…

Yayın Gün ve Saatleri

Pazartesi:     00:00-01:30

Cumartesi:   11:00-12:00

Pazar:          11:00-12:00

EVLİLİK OKULU PROGRAMLARINI DİNLEMEK İÇİN...

Şaban Özdemir (NPGRUP)

 

Okunma : 6592

 

İlgili

Haberler

Foto Galeri