TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Prof. Dr. Tarhan’ın iki kitabı daha İngilizceye çevrildiÜsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın iki kitabı daha İngilizceye tercüme edildi. Mesnevi Terapi (Rumi Therapy) ve İnanç Psikoloji (Faith in the Laboratory)  kitaplarından sonra şimdi de Bilinçli Genç Olmak (Conscious Young) ve Bilinçli Aile Olmak (Conscious Family) kitapları İngilizceye çevrilerek okuyucusuyla buluştu.Prof. Dr. Tarhan’ın kitapları yabancı dilde okurları ile buluşuyor

Türkiye’nin sevilen ve takip edilen yazarlarından Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü – psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Bilinçli Genç Olmak (Conscious Young) kitabında gençlere seslenerek onlara tavsiyelerde bulunuyor. Timaş Yayınlarından okuyucusuyla buluşan Bilinçli Aile Olmak (Conscious Family) kitabında Tarhan, aile içi iletişim konusunda pratik ipuçları sunuyor.

Şuana kadar kaleme aldığı çok sayıda kitabıyla topluma kültür ve bilgi aşılayan Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın İngilizceye çevrilen dördüncü kitabı ise Bilinçli Genç Olmak (Conscious Young).

Kitapları bugüne kadar 1 milyonun üzerinde satan Tarhan’ın diğer kitaplarının da İngilizceye çevrilme çalışmaları sürüyor.

Psikoloji, psikiyatri ve eğitim alanlarında çok sayıda eseri bulunan Tarhan’ın kitaplarına seçkin kitabevleri ve e-ticaret siteleri ile amazon.com’dan ulaşılabiliyor.

Okunma : 3727

ÜHA

 

İlgili

22 Mayıs 2024
"Kişisel Haberler" içerisinde
23 Temmuz 2022
"Kişisel Haberler" içerisinde
02 Ağustos 2021
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri