TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın Arnavutça’ya Çevrilen Kitapları, Kosova’da Okuyucuyla Buluştu

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan tarafından kaleme alınan  "Mesnevi Terapi", “Psikolojik Savaş”, “Bağımlılık”, “Sen Ben ve Çocuklarımız” ile “Kendinle Barışık Olmak” kitapları Arnavutça ’ya çevrilerek Kosova’da okuyucuyla buluştu. Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kaleme aldığı kitapları daha önce İngilizce, Bulgarca ve Farsça ’ya çevrilmişti.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın Arnavutça’ya Çevrilen Kitapları, Kosova’da Okuyucuyla Buluştu

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan tarafından kaleme alınan ve Timaş Yayınları tarafından yayımlanan "Mesnevi terapi",  “Psikolojik Savaş”, “Bağımlılık”, “Sen Ben ve Çocuklarımız” ile “Kendinle Barışık Olmak” isimli kitaplar Pane Yayınevi tarafından Arnavutça ‘ya çevrildi. Prof. Dr. Tarhan’ın kitapları Kosova’da kitapseverlerin beğenisine sunuldu.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın Arnavutça’ya Çevrilen Kitapları, Kosova’da Okuyucuyla Buluştu 2

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın “Bilinçli Aile Olmak”, “Bilinçli Genç Olmak”, “İnanç Psikolojisi”  kitapları İngilizce ’ye, “Mesnevi Terapi” kitabı da daha önce İngilizce, Bulgarca ve Farsça ‘ya çevrilmişti.

Endonezya ve Azerbaycan dillerini de çevrilen kitapları bulunan Tarhan’ın 1 milyondan fazla satan kitaplarının tüm gelirleri İDER (İnsani Değerler Vakfı)’e bağışlanıyor.

Okunma : 1592

ÜHA

 

İlgili

15 Haziran 2012
"Kişisel Haberler" içerisinde
11 Temmuz 2012
"Kişisel Haberler" içerisinde
16 Aralık 2020
"Psikiyatrist" içerisinde

Haberler

Foto Galeri