TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın Arnavutça ‘ya çevrilen kitapları, Kosova’da okuyucuyla buluştu

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan tarafından kaleme alınan “Mutlu Evlilik Psikolojisi" ile “Mutlu Olmak Psikolojisi” kitapları Arnavutça‘ya çevrilerek Kosova’da okuyucuyla buluştu. Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kitapları daha önce İngilizce, Bulgarca, Farsça ve Azeri Türkçesi’ne çevrilmişti.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın Arnavutça ‘ya çevrilen kitapları, Kosova’da okuyucuyla buluştu

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan tarafından kaleme alınan ve Timaş Yayınları tarafından yayımlanan "Mesnevi Terapi", “Psikolojik Savaş”, “Bağımlılık”, “Sen Ben ve Çocuklarımız” ile “Kendinle Barışık Olmak” isimli kitapları, Pane Yayınevi tarafından Arnavutça ‘ya çevrilmişti.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın Arnavutça ‘ya çevrilen kitapları, Kosova’da okuyucuyla buluştu 2

Yeni yayınlanmış olan "Mutlu Evlilik Psikolojisi" ile “Mutlu Olmak Psikolojisi” kitapları ise Efekos Yayınevi tarafından Arnavutça ’ya çevrildi. Prof. Dr. Tarhan’ın kitapları Kosova’da kitapseverlerin beğenisine sunuldu.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın “Bilinçli Aile Olmak”, “Bilinçli Genç Olmak”, “İnanç Psikolojisi” kitapları İngilizce ’ye, “Mesnevi Terapi” kitabı da daha önce İngilizce, Bulgarca ve Farsça ‘ya, “Kadın Psikolojisi” kitabı da Azeri Türkçesi’ne çevrilmişti.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın Arnavutça ‘ya çevrilen kitapları, Kosova’da okuyucuyla buluştu 3

Endonezya diline de çevrilen kitapları bulunan Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın 1 milyondan fazla satan kitaplarının tüm gelirleri İDER’e (İnsani Değerler Vakfı) bağışlanıyor.

Okunma : 1378

ÜHA

 

Haberler

Foto Galeri