TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Prof. Dr. Nevzat Tarhan'dan Hatay'da 1 günde 3 program

Prof. Dr. Nevzat Tarhan'dan Hatay'da 1 günde 3 program

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü-Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Hatay’da düzenlenen 3 farklı programda Hataylılar seslendi. Değişen Dünya ve Aile, İyilik, Bilinçli Genç Olmak konularında Hataylılara önemli paylaşımlarda bulunan Tarhan, bozulan aile değerlerinden gençlerin yaşadığı sorunlara kadar birçok konuda önemli değerlendirmelerde bulundu.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın Hatay programları kapsamında ilk durağı Antakya TOBB Anadolu İmam Hatip Lisesi oldu.

Tarhan liseli öğrenci ve öğretmenleriyle buluştu

Burada lise öğrencileri ve öğretmenleriyle bir araya gelen Tarhan “Değişen Dünya ve İyilik” konusunda konferans verdi. Yaklaşık 1200 öğrencinin katıldığı konferansa öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Alkışlarla karşılanan Tarhan öğrencilere bilinçli genç olmaya dair önemli paylaşımlarda bulundu.

Öğrencilerden gelen soruları da cevaplayan Tarhan ödül takdiminin ardından ilk programını tamamladı.

Tarhan burada öğrencilerin kitaplarını da imzaladı.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan'dan Hatay'da 1 günde 3 program 2


Tarhan üniversite öğrencileri ve akademisyenlerle bir araya geldi.

Tarhan’ın Hatay programları kapsamındaki ikinci durağı Hayat Mustafa Kemal Üniversitesi oldu.

Mustafa Kemal Üniversitesi Konferans Salonunda “Bilinçli Genç Olmak” başlıklı söyleşinin moderatörlüğünü Gazeteci-Tv program sunucusu Şaban Özdemir yaptı.

Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya’nın da katıldığı programa öğrenciler ve akademisyenler yoğun ilgi gösterirken gençliğin günümüzde geldiği noktaya ilişkin Tarhan, önemli paylaşımlarda bulundu.

Öğrencilerden gelen soruları da cevaplarken program Prof. Dr. Hasan Kaya’nın Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a teşekkür plaketi takdim etmesinin ardından sona erdi.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan'dan Hatay'da 1 günde 3 program 3

Tarhan Hataylı ailelere “Değişen Dünya” yı anlattı

Hatay programlarının sonuncusu İlim Yayma Cemiyeti Hayat Şubesinin koordinatörlüğünde Erol Bilecik Konferans Salonunda yapıldı. “Değişen Dünya ve Aile” başlıklı söyleşinin moderatörlüğünü Gazeteci- Tv Program sunucusu Şaban Özdemir üstlendi. Çok sayıda STK yönetici ve üyesinin de katıldığı programda Tarhan’a ilgi yine yoğun oldu.

Değişen dünya içinde ailenin önemini vurgulayan Tarhan burada da katılımcılardan gelen sorulara cevap verdi.

Tarhan programında sonunda oluşturulan kitap imza standında okurların kitaplarını imzaladı. Kitap imzada uzun kuyruklar oluşturan okurlar Tarhan ile bir süre de sohbet etme imkanı buldu.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan'dan Hatay'da 1 günde 3 program 4

Okunma : 2892

ÜHA

 

İlgili

26 Kasım 2019
"Kişisel Haberler" içerisinde
21 Nisan 2022
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri