TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve Nobel Ödüllü Eric Kandel Golden Axon Ödül Töreni’nde buluştu

Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve Nobel Ödüllü Eric Kandel  Golden Axon Ödül Töreni’nde buluştu

Beyin Haritalama Vakfı tarafından 2019 Golden Axon Liderlik Ödülü’ne layık görülen Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, törende aynı ödüle 2018’de layık görülen Nobel Ödüllü Amerikalı Nöropsikiyatrist Eric Kandel ile bir araya geldi. Eric Kandel, Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı tebrik etti. Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve Nobel Ödüllü Eric Kandel  Golden Axon Ödül Töreni’nde buluştu 2

Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve Nobel Ödüllü Eric Kandel  Golden Axon Ödül Töreni’nde buluştu 3ABD merkezli Beyin Haritalama Vakfı (Brain Mapping Foundation) tarafından Los Angeles Kongre Merkezi’nde düzenlenen 2019 Dünya Beyin Haritalama Kongresi kapsamında Golden Axon Liderlik Ödülü, Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a takdim edilmişti.


2019 Golden Axon Liderlik Ödülleri; stratejik programlar, küresel iş birlikleri ve ortaklıklar yoluyla vakıf ve vakıf misyonu hakkında farkındalık oluşturmadaki çabaları dolayısıyla Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Dr. Jeff Wang, Harry Kloor, Oyuncu, Yönetmen ve Yapımcı Sean Stone’a verilmişti.

Liderlik Ödülü takdim edilen isimler arasında tek Türk olan Prof. Dr. Nevzat Tarhan, aynı ödüle 2018’de layık görülen Nobel Ödüllü Amerikalı Nöropsikiyatrist Eric Kandel ile bir araya geldi.

Birbirlerini tebrik eden Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve Eric Kandel, bir süre sohbet etti.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve Nobel Ödüllü Eric Kandel  Golden Axon Ödül Töreni’nde buluştu 4

Okunma : 3859

ÜHA

 

Haberler

Foto Galeri