TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Prof. Dr. Nevzat Tarhan TÜYAP Kitap Fuarında kitaplarını imzaladı...

31. TÜYAP KİTAP FUARI          Prof. Dr. Nevzat Tarhan

Bugüne kadar önemli konularda kitaplar yazan yazdığı her kitabıyla da ilgi gören Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, 31’inci TÜYAP Kitap fuarında okurlarıyla bir araya geldi. Onlarla uzun uzun sohbet eden Tarhan, kitaplarını imzaladı.

Bu yıl 31’incisi gerçekleştirilen TÜYAP Kitap Fuarı yine kitapseverlerle yazarları buluşturdu. İlginin yoğun olduğu fuara Prof. Dr. Nevzat Tarhan da katıldı.

Kaleme aldığı kitapları, alanındaki bilimsel çalışmalarıyla toplumun ruh sağlığı seviyesini yükseltmeyi amaçlayan, topluma koruyucu ruh sağlığı hizmeti sunan Tarhan, toplumsal, siyasal, psikoloji gibi daha bir çok konuda kaleme aldığı kitaplarını okurları için imzaladı.

TİMAŞ ve NESİL yayınları stantlarında okurlarıyla buluşan Tarhan için kitabını alan fuara geldi. Hal böyle olunca stant önünde uzun uzun kuyruklar oluştu.  Kimi kendi, kimi de sevdikleri için elindeki kitabı imzalattı.

31. TÜYAP KİTAF FUARITarhan’ın son çıkan kitabı Mesnevi Terapi’ye ise ilgi yoğundu. Okurlar Tarhan’dan kitabın ikincisini yazmasını istedi. Kitabını imzalatan Tarhan ile fotoğraf çektirdi, uzun uzun sohbet etti.

Tarhan’ın çocuk okuyucuları da oradaydı. Tarhan’ı ve kitaplarını çok sevdiğini söyleyenler de vardı, onu daha sık görmek isteyenler, okuluna davet edenler de.

Hazırlıklı gelenler de vardı. Öyle ki Tarhan’ın kitaplarından oluşan kütüphanesini çantasına koyan bir okur dikkatlerden kaçmadı.

TİMAŞ’ın ardından Prof. Dr. Nevzat Tarhan NESİL Yayınlarının standında okuyucuyla buluştu. Tarhan’a orada da ilgi yoğundu.

VİDEO HABER İÇİN…Şaban Özdemir (NPGRUP)

Okunma : 4007

 

İlgili

14 Haziran 2021
"Kitaplar" içerisinde
25 Ekim 2013
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri