TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Prof. Dr. Nevzat Tarhan kitaplarının satışı 1 milyonu aştı!

Prof. Dr. Nevzat Tarhan kitaplarının satışı 1 milyonu aştı!

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın farklı yayın evlerinden basılarak satışa sunulan 26 kitabı, bugüne kadar 1 milyondan fazla satarak yayın dünyasında önemli bir başarı elde etti.

Son olarak İstanbul Üniversitesinin düzenlediği 1453 Ödülleri’nde “Yılın Yazarı” seçilen Prof. Dr. Tarhan’ın bu alandaki başarısı rakamlarla da tescillenmiş oldu.

Prof. Dr. Tarhan, 2001 yılından bu yana yazdığı 26 kitabıyla tasavvuftan kadın, aile, çocuk, gençlik ve toplum psikolojisine; bağımlılıktan darbe psikolojisine kadar farklı konulardaki bilgi birikimi ve deneyimlerini okuyucularına aktarmaya devam ediyor.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan kitaplarının satışı 1 milyonu aştı! 2

TİMAŞ Yayınları ve Nesil Yayınlarının satış verilerine göre Prof. Dr. Tarhan’ın kitapları bugüne kadar toplam 1 milyon 7 bin 368 adet satıldı.

Kitapları 1 milyondan fazla satarak önemli bir başarıya imza atan Prof. Dr. Tarhan, son olarak kaleme aldığı ve geçtiğimiz günlerde raflardaki yerini alan “Hz. Mevlana ile Aile Terapisi” isimli kitabıyla okuyucunun aile kavramına farklı bir perspektiften bakmasını sağlamıştı.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan, kitap satışlarından elde edilen tüm geliri İnsani Değerler ve Ruh Sağlığı Vakfı’na (İDER) bağışlıyor.

Okunma : 3160

ÜHA

 

İlgili

14 Ağustos 2020
"Psikiyatrist" içerisinde
12 Ağustos 2022
"Kişisel Haberler" içerisinde
21 Ekim 2019
"Psikiyatrist" içerisinde

Haberler

Foto Galeri