TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Prof. Dr. Nevzat Tarhan iletişimcileri tebrik etti

Prof. Dr. Nevzat Tarhan iletişimcileri tebrik etti

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, yaptıkları çalışmayla ikincilik ödülünü kazanan İletişim Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Gül Esra Atalay ile Reklam Tasarımı ve İletişimi Bölümü öğrencilerini makamında kabul etti. Tarhan, ödül alan öğrencileri tebrik ederek onlara yeni projelerinde başarılar diledi.

İstanbul Aydın Üniversitesi Toplumsal Araştırmalar Araştırma ve Uygulama Merkezi (TARMER) tarafından ikincisi bu yıl düzenlenen Halit Aydın Bilim ve Araştırma Ödülleri’nde “Son Beş Yılda Türkiye'de Boşanmaya Etki Eden Faktörler ve Sonuçları” konulu çalışmayla Üsküdar İletişim Fakültesi ikincilik ödülü kazanmıştı.

Üsküdar Üniversitesinden Dr. Öğr. Üyesi Gül Esra Atalay ile Reklam Tasarımı ve İletişimi öğrencileri araştırmacı Nihal Koncu Akhuy, Tugay Candan, Gülseren Çoban ve Zehra Güneş “Son beş yılda Türkiye’de boşanmalara etki eden bir faktör olarak yeni medya teknolojileri ve sosyal medya” konulu eserleriyle ödüle hak kazanmıştı.

Üsküdar Üniversitesi’nin adını daha çok duyuracağız

Görüşmenin ardından öğrenciler duygularını şu şekilde ifade etti:

Reklam Tasarımı ve İletişimi Öğrencisi 3.sınıf öğrencisi Tugay Candan, “Rektörümüz Prof. Dr Nevzat Tarhan Hocamızın bizi tebrik etmesi çok mutluluk verici oldu. Bundan sonra atacağımız adımlar için motive edici oldu.”

Reklam Tasarımı ve İletişimi 3.sınıf öğrencisi Gülseren Çoban, “Bizim için çok önemli olan bu başarıda sevincimize ortak olan rektörümüze çok teşekkür ederim.”

Reklam Tasarımı ve İletişimi 3.sınıf öğrencisi Araştırmacı Nihal Koncu Akhuy, “ Rektörümüz Prof. Dr Nevzat Tarhan ve Dekanımız Prof. Dr Nazife Güngör hocalarımızın desteklerini ile gerçekleştirdiğimiz çalışmamızda ödül almaktan çok mutluluk duyduk. Rektörümüzün bizleri tebrik etmesi bizler için onur ve gurur kaynağı oldu.”

Reklam Tasarımı ve İletişimi 3.sınıf öğrencisi Zehra Güneş, “Nevzat Hocamızın tebrikleri bizleri çok mutlu etti ve büyük bir motivasyon kaynağı oldu. Bunun için kendisine çok teşekkür ederiz. Üsküdar Üniversitesi’nin adını daha çok duyuracağız.‘’

Okunma : 3839

ÜHA

 

Haberler

Foto Galeri