TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Prof. Dr. Nevzat Tarhan Ahde Vefa Gecesi’ne katıldı…

2Dünyanın bütün çocuklarına kucak açmak ve çocukların yarınlarının daha aydınlık olması amacıyla düzenlenen Kırlangıç Ağıdı Ahde Vefa Gecesi’nde 65 yazar bir araya geldi. Şarkılardan şiirlere, sema gösterisinden fotoğraf ve resim sergisine kadar farklı etkinliklerin yer aldığı programa katılan Prof. Dr. Nevzat Tarhan, “Geleceğin Aydınları” isimli bir konuşma yaptı.
Aralarında Esin Bayru Çelebi, Gülten Dayıoğlu, Bestami Yazgan, Uğur Canbolat, Nazan Bekiroğlu, Vehbi Vakkasoğlu, Ümit Meriç, Eda Bildek gibi çok sayıda sevilen yazarların bulunduğu 65 yazar, dünya çocukları için çocuklar ölmesin diye bir araya geldi.4
Gazeteci Süleyman Özışık, sinema oyuncusu-yazar Kadir Turan’ın da yer aldığı, Biruni Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan da katıldı.
Biruni Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Yüksel’in de bulunduğu gecede Prof. Dr. Nevzat Tarhan “Geleceğin Aydınları” başlıklı bir konferans verdi.
Yazarlarla imza-söyleşi, şarkı-şiir dinletisi, sinevizyon gösterimi, ebru şov, sema gösterisi, resim ve fotoğraf sergisinin tertiplendiği programda elde edilen gelir ihmal ve istismara maruz kalmış çocuklar için Haydi Tut Elimi Derneği’ne bağışlandı.3

Okunma : 2615

 

Haberler

Foto Galeri