TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Doğu Akdeniz ve Üsküdar Üniversitesi işbirliği protokolü imzaladı

Doğu Akdeniz ve Üsküdar Üniversitesi işbirliği protokolü imzaladı

Üsküdar Üniversitesi ile Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesi arasında ortak programlar ve öğretim elemanı değişiminde işbirliği protokolü imzalandı. Protokol, Rektörler Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile Prof. Dr. Necdet Osam arasında imzalandı.

Üsküdar Üniversitesi uluslararası eğitimde işbirliklerini artırıyor.

Bu kapsamda şimdi de Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesi ile işbirliği protokolü imzalandı.

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Doğu Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Osam, Rektör Yardımcılarından Prof. Dr. Hüseyin Özkaramanlı ve Prof. Dr. Cem Tanova, Sağlık Bilimleri Fakültesi Prof. Dr. Mehtap Malkoç ile Halkla İlişkiler ve Basın Müdürü Murat Aktuğralı’nın aralarında bulunda heyeti kabul etti.

Doğu Akdeniz ve Üsküdar Üniversitesi işbirliği protokolü imzaladı 2

Senato salonunda gerçekleştirilen görüşmede iki üniversite arasında ortak programlar ve öğretim elemanı değişiminde işbirliği protokolü imzalandı.

Üsküdar Üniversitesinden Genel Sekreter Selçuk Uysaler, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Haydar Sur, Dil ve Konuşma Terapisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ahmet Konrot, Strateji Geliştirme Direktörü Ayşe Öztürk, Kurumsal İletişim Direktörü Tahsin Aksu'nun da katıldığı programda iki ülkedeki eğitim olanakları da konuşuldu.  

Haber-Fotoğraf: Meliha Balaman

Okunma : 3160

ÜHA

 

İlgili

04 Aralık 2016
"Kişisel Haberler" içerisinde
29 Aralık 2020
"Psikiyatrist" içerisinde
07 Temmuz 2021
"Psikiyatrist" içerisinde

Haberler

Foto Galeri