TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Cumhuriyet Yazarı Atabek'ten Rektör Tarhan'a teşekkür ziyareti...

SONY DSCTıp doktoru, aynı zamanda da Cumhuriyet Gazetesi yazarı olan Prof. Dr. Erdal Atabek, yeni eğitim öğretim yılında öğrenci almaya hazırlanan Üsküdar Üniversitesi’ni ziyaret etti. Benimsenen tematik ve multidisipliner sentez için Tarhan’a teşekkür eden Atabek, destek sözü de verdi.

Davranış sağlığı ve bilimlerinde Türkiye’nin ilk tematik üniversitesi olma iddiasıyla yeni eğitim öğretim yılına hazırlanan Üsküdar Üniversitesi, ülke içi ve dışından akademisyenlerin de dikkatini çekiyor.

Psikoloji, felsefe, sağlık, genetik, mühendislik bölümleriyle; davranış sağlığı ve bilimleri gibi farklı disiplinleri bir araya getirme hedefiyle eğitim ve öğretime yeni anlayış getiren Üsküdar Üniversitesi, takdir topluyor.

Bu sentezin dikkatini çektiğini ifade eden Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Prof. Dr. Erdal Atabek, Üsküdar Üniversitesi’ni ziyaret etti.SONY DSC

Çalışmalara ilişkin Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan’dan bilgi alan Atabek, eğitime getirdiği farklı anlayıştan ötürü Tarhan’a teşekkür etti. Kendilerine her zaman destek vermeye hazır olduklarını kaydeden Atabek, başarı temennilerinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Tarhan ise bu tür ziyaretlerin kendilerini motive ettiğini vurgulayarak Atabek’e teşekkür etti.

Şaban Özdemir(NPGRUP)

Okunma : 4137

 

İlgili

Haberler

Foto Galeri