TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Çağın Vicdanı kulübünden Tarhan’a ziyaret…

Üsküdar Üniversitesi Çağın Vicdanı kulübü yönetim ekibi, Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı makamında ziyaret etti.

Çağın Vicdanı kulübünden Tarhan’a ziyaret…

Kulüp üyeleri Prof. Dr. Nevzat Tarhan’a yıl içerisinde gerçekleştirilen faaliyetlerden, haftalık etkinliklerden ve alanında uzman hocalarla beraber yapılan etkinliklerden bahsetti ve Tarhan’a desteklerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Çağın Vicdanı kulübünden Tarhan’a ziyaret… 2

Ziyarete, Üsküdar üniversitesi mezunlarından eski kulüp başkanı Müberra Özdemir ve eski kulüp başkan yardımcısı Ayşenur Sılgan, Çağın Vicdanı kulüp başkanı Nur Sena Yılmaz, kulüp başkan yardımcısı Ümmü Gülsüm Gülsar ve yönetim kurulu üyesi Zehra ArasÜsküdar Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığından Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Özcan Demir, kulüplerden Sorumlu SKS Yönetici Yardımcısı Sadık Paksoy katılım sağladı.

Çağın Vicdanı kulübünden Tarhan’a ziyaret… 3

Çağın Vicdanı kulübü faaliyetlerine destek olan hocalardan Üsküdar Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sevim Işık ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu İş Sağlığı ve Güvenliği Program Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Gamze Kağan kulüp üyelerine eşlik etti.

Çağın Vicdanı kulübünden Tarhan’a ziyaret… 4

Ziyaret, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Okunma : 2537

ÜHA

 

İlgili

Haberler

Foto Galeri