TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

ASDER Üyeleri geleneksel iftar yemeğinde buluştu

ASDER Üyeleri geleneksel iftar yemeğinde buluştu

Adaleti Savunanlar Derneği (ASDER) ve yönetim kurulu üyeleri, Üsküdar Üniversitesi Rektörü ve ASDER Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın davetiyle her yıl düzenlenen iftar programında bir araya geldi. 

Üsküdar Üniversitesi mütevelli heyeti başkanı Ahmet Furkan Tarhan’ın da katıldığı iftar programı Üsküdar Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşti.

Ezanlar ve dualar eşliğinde açılan oruçların ardından Prof. Dr. Nevzat Tarhan, ASDER olarak yaşanılan zorluklardan ve Türkiye’nin zor süreçlerinde ASDER’in konumundan bahsetti.

ASDER Üyeleri geleneksel iftar yemeğinde buluştu 2

Tarhan: “Fay hattında ülkeyseniz depreme hazırlıklı olmak gerek”

“Türkiye’de hiçbir zaman kritik günler yaşıyoruz edebiyatı bitmemişti. Türkiye sürekli gerilimin olduğu bir coğrafyada… Bu topraklardan çok hain çıktı. Bugün ASDER’in işi bitti derken daha çok işi çıktığını gördük.” ifadelerini kullanan Tarhan, sözlerine “Türkiye gibi fay hattında bir ülkeyseniz her zaman depreme hazırlıklı olmalısınız” şeklinde devam etti.

ASDER’in alt kollarından Genç ASDER’in tanıtım filminin de gösterildiği programda ASDER şube başkanları da birer selamlama konuşması yaptı.

ASDER Üyeleri geleneksel iftar yemeğinde buluştu 3

Toplumsal empati ödülleri verildi

İftar programının sonuna gelindiğinde 28 Şubat Batı Çalışma Grubu (BÇG) davasında 5 yıl süreyle duruşmaları takip eden ve STK’lara önderlik yapan isimlere Toplumsal Empati Ödülleri verildi. Ödülleri Prof. Dr. Nevzat Tarhan taktim etti.

Okunma : 4375

ÜHA

 

İlgili

02 Temmuz 2019
"Psikiyatrist" içerisinde
30 Mayıs 2018
"Psikiyatrist" içerisinde
24 Ekim 2017
"Kişisel Haberler" içerisinde

Haberler

Foto Galeri