TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

10 Ekim Dünya Ruh Sağlığı Günü

Üsküdar Üniversitesi akademisyenleri ve NP Sağlık Grubu hekimleri, 10 Ekim Dünya Ruh Sağlığı Günü dolayısıyla çektikleri videolarla toplum sağlığının yanında olduğu mesajını verdi.

Üsküdar Üniversitesi ve NP Sağlık Grubu; tüm fakülte ve akademik birimleriyle 10 Ekim Dünya Ruh Sağlığı Günü dolayısıyla toplum sağlığının yanında olduğu mesajını içeren videolar hazırladı.

“#RuhunaGüçVer” hashtag’i ile sosyal medya platformlarında paylaşılan videoda, Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Sevil Atasoy ile İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Gökben Hızlı Sayar, Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Sultan Tarlacı ve Psikiyatri Uzmanı Doç. Dr. Oğuz Tan’ın da aralarında bulunduğu uzmanlar yer aldı.

Videoda Prof. Dr. Nevzat Tarhan, “Gerçek bir aile olmanın, ruhumuzu ve hayat bağlarımızı güçlendireceğini bilin ve bu bağın dünyanın tüm kötülüklerine meydan okuyacak bir güç olacağını fark edin, fark ettirin” mesajını verdi.

Video İndirme Linki:

Youtube Linki:
 

Okunma : 205

ÜHA

 

Haberler

Foto Galeri