TARHAN Ailesinin Soy Ağacı

Üsküdar Üniversitesinden ‘Uluslararası Marka Bilinirliği Odaklı’ 4. Vizyon Toplantısı

Eğitimde kaliteyi önemseyen, ülkesini uluslararası arenada eğitim üssü haline getirme hedefiyle çalışmalarını sürdüren Üsküdar Üniversitesi, bu kapsamda Vizyon Toplantılarına ara vermiyor. Bu kapsamdaki organizasyonun 4’üncüsü Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan önderliğinde "Uluslararası Marka Bilinirliği Odaklı" ana temasıyla gerçekleştirildi.  

Üsküdar Üniversitesinden ‘Uluslararası Marka Bilinirliği Odaklı’ 4. Vizyon Toplantısı

Üsküdar Üniversitesi, geleneksel hale getirdiği vizyon toplantılarına devam ediyor. Gelişimci ve yenilikçiliğin öncüsü olan Üsküdar Üniversitesi, 2019 yılında ilk toplantısını gerçekleştirdiği, sonrasında ise “Dijitalleşme” ve “AR-GE ve Yenilikçi Politikalar Odaklı” olmak üzere 2. ve 3.’sünü düzenlediği vizyon toplantılarına bir yenisini daha ekleyerek “Uluslararası Marka Bilinirliği Odaklı” 4’üncü Vizyon Toplantısına ev sahipliği yaptı.

Üsküdar Üniversitesinden ‘Uluslararası Marka Bilinirliği Odaklı’ 4. Vizyon Toplantısı 2

Turquality Marka Destek Programı çalışmaları kapsamında Deloitte Türkiye tarafından organize edilen toplantı, Merkez Yerleşke Kuleli Konferans Salonun’da yapıldı. Toplantıya Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Zelka, Mütevelli Heyet Başkanı Furkan Tarhan, Yönetim Üst Kurulu Üyesi ve İDER Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tarhan ile birlikte rektör yardımcıları, rektör danışmanları, dekanlar, daire başkanları, araştırma merkezi müdürleri ve Deloitte Türkiye temsilcileri katılım sağladı.

Üsküdar Üniversitesinden ‘Uluslararası Marka Bilinirliği Odaklı’ 4. Vizyon Toplantısı 3

İnsanlar, öğrenciler, akademisyenler, profesyoneller, üniversiteler ve kurumsal yapılar alt başlıklarında Üsküdar Üniversitesinin stratejisinin üst seviyeye taşınmasının tartışıldığı etkinliğin çalıştay grupları, “üniversitenin gideceği yol üzerinde hangi yönler geliştirmeli?”, “hedeflerimiz neler?”, “ne yapmalıyız?”ı sorgulayarak farklı öneriler ortaya koydu.

Üsküdar Üniversitesinden ‘Uluslararası Marka Bilinirliği Odaklı’ 4. Vizyon Toplantısı 4

Kurumsal hedefler, stratejiler ve uygulamaların tartışıldığı toplantıda genel iş planı üzerinde tespitler ve tartışmalar genel katılım çerçevesinde yapıldı.

Tam gün süren ve oldukça verimli geçen toplantıda Prof. Dr. Nevzat Tarhan, toplantıdan üniversite olarak kazanımla çıktıklarını belirtti.

Tarhan, vizyon toplantılarını sürdüreceklerini söyledi.

Okunma : 732

ÜHA

 

Haberler

Foto Galeri