TANPA Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi.

TANPA Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi.Bilimde uluslararası işbirliğini ve bilgi paylaşımını arttırmak, uluslararası etik değerler çerçevesinde bilimsel araştırmaların yapılmasını teşvik etmek ve bu araştırmaların sonuçlarını toplumun faydasına sunmak amacıyla çalışmalarını sürdüren Türk Amerikan Nöropsikiyatri Derneği Yönetim Kurulu toplantısını yaptı. Toplantıya Derneğin onursal başkanı Prof. Dr. Erol Üçer de katıldı.

Türkiyeli ve Amerikalı bilim insanları arasında sürdürülebilir bilimsel işbirliği ortamı oluşturulması ve Türkiye-Amerika arası yeni bilgi paylaşımı kanallarının açılması ve mevcut kanalların güçlendirilmesi misyonuyla hareket eden Türk Amerikan Nöropsikiyatri Derneği (TANPA) bilimde uluslararası işbirliğini ve bilgi paylaşımını arttırmak amacıyla bir araya geldi.

Uluslararası etik değerler çerçevesinde bilimsel araştırmaların yapılmasını teşvik etmek ve bu araştırmaların sonuçlarını topluma ulaştırmak, bunlardan toplumun faydalanmasını amaçlayan dernek yönetim kurulu toplantısını yaptı.

Üsküdar Üniversitesinde gerçekleştirilen toplantıya TANPA onursal başkanı Prof. Dr. Erol Üçer, TANPA başkanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile TANPA direktörleri Doç. Dr. Barış Metin ve Öğr. Gör. Emre Üçsular katıldı.

Okunma : 1839

ÜHA

 

İlgili

02 Mart 2017
"Psikiyatrist" içerisinde
25 Ocak 2018
"Kişisel Haberler" içerisinde
19 Eylül 2016
"Psikiyatrist" içerisinde

Haberler

Foto Galeri